» Belgelerimiz
» İş Başvurusu
» Konuk Defteri
» Video Galerisi
» Misyonumuz
» Vizyonumuz
» İletişim
» Referanslar
» Ürünlerimiz
» Fotoğraf Galerisi
» Hakkımızda
» Ana Sayfa
» Gizlilik Politikası
Bu web sitesinin amacı, Hümer Medya ve hizmetleri hakkında genel bilgi vermek içindir. Bu web sitesi önceden haber vererek veya vermeden değiştirilebilir, yenilenebilir.
 
Hümer Medya, bu web sitesi içindeki bilgilerin %100 hassaslığı, bütünlüğü, güvenilirliğini temsil ve/veya garanti etmez. Hümer Medya, bu web sitesinin içeriğindeki eksikliklerden ve/veya bilgilerin fiziksel uygulamalardaki sonuçlarından doğabilecek hertürlü hasarlardan, zararlardan ve/veya 2. ve 3. şahıs ve kurumlara gelebilecek hertürlü zarar ve ziyandan sorumluğu değildir.
 
Bu web sitesinin içindeki bilgiler, resimler, fotoğraflar ve içerikler
Hümer Medya ve/veya sitede bahsi geçen marka sahiplerinin telif hakları kapsamında kanunen koruma altındadır.
 
Bu web sitesinin içindeki bilgiler, ticari amaçlı olmadığı sürece sadece kişisel kullanım için kullanılabilir. Bu tip kullanımlar,
Hümer Medya ve web sitesi içinde geçen marka sahiplerinin sahip olduğu telif hakları kural ve kanunlarına uygun olmak şartıyla gerçekleştirilebilir.
 
Bu web sitesinin tüm içeriği ile ilgili olarak yapılacak, kopyalamalar, çıktılar, pazarlamalar, ticari girişimler, başka web siteleri üzerinden link (köprü) koymalar, içerik benzerlerinin oluşturularak yayınlanması ve benzeri tüm eylemler,
Hümer Medya'nın yazılı iznine tabidir.
Detaylı Bilgi Hattı
( 0216 ) 640 44 88
Copyright © 2016 - Hümer Medya tüm hakları saklıdır. Gizlilik Politikası
Ana Sayfa  |  Fotoğraf Galerisi  |  Video Galerisi  |  Ürünlerimiz  |  Referanslar  |  İletişim